2 відгуків

Baterson

+380 показати номер

Бомбери

Бомбер
Багато хто напевно чули про такі куртки, але не всі знають, що це таке — бомбер. Спочатку вони створювалися для льотчиків в Першу світову війну, тому іноді їх ще називають авіаторами. Однак у наші дні їх носять вже не тільки льотчики, а й модники і модниці з усього світу. Бомбери можуть носити абсолютно всі: чоловіки, жінки і навіть діти.
Трохи історії
Таку популярну в наші дні одяг придумали брати Дуглас в 30-х роках минулого століття. У них був свій аероклуб, і вони хотіли уберегти своїх клієнтів від вітру і холоду, адже тоді кабіни літаків були відкритими.
Особливості бомбера
Застібається на кнопки або блискавку.
Досить коротка довжина.
Гумка на комірі та внизу.
Є кишені.
Манжети на рукавах.
Як носити бомбер чоловікам?
Найпоширеніший варіант носіння чоловічого бомбера на кожен день — образ з джинсами і черевиками. Такий комплект підійде і для офісу, і для звичайних походів по магазинах і просто для прогулянок.
Із-за того що така куртка має досить широкі рукави, під неї можна надіти вниз додатково якийсь светр або джемпер. При цьому ваші рухи не будуть скуті, і вам буде дуже зручно.
Куртки темних відтінків більш практичні, так як вони не особливо брудняться, і їх можна поєднувати майже з усіма речами.
Якщо ви хочете додати в свій образ брутальність, то вибирайте бомбер з шкіри. До нього відмінно підійдуть трохи потерті джинси і масивні черевики на товстій підошві.