2 відгуків

Baterson

+380 показати номер

Як визначити свій розмір взуття

Як визначити свій розмір взуття
Як визначити розмір взуття?
При замовленні через Інтернет, дуже важливо чітко визначити який у вас розмір взуття.
Розмір – це величина, що характеризує довжину ступні або устілки взуття. Міряти розмір ноги потрібно у стоячому положенні, оскільки під дією ваги її довжина більша. Ногу обводять олівцем на листку паперу і вимірюють довжину відбитку між крайньою точкою п’ятки та найдовшим пальцем.
Найголовніша ознака того, що Ви вибрали правильний розмір - це коли взуття не тисне і щільно облягає ступню. Взуття не повинна спадати з п'яти. Для цього необхідно виміряти довжину своєї ступні. Рекомендовано здійснювати виміри ввечері, оскільки за день нога може трохи набрякнути та збільшитись в об’ємі.
Станьте на лист паперу та обведіть контур ступні олівцем, тримаючи його строго вертикально. Якщо ви плануєте носити кросівки з шкарпетками, слід вимірювати довжину стопи, вбраної у шкарпетку. Виміряйте відстань між двома найвіддаленішими точками (переважно це п’ятка та великий палець). Процедуру потрібно повторити для обох ніг та обрати найбільший показник. Округліть результат до 5 мм в більшу сторону.
Устілка взуття повинна перевищувати довжину стопи на 5 мм (для взуття із більш видовженим носком – 5-10 мм), інакше взуття буде для вас зовсім впритик і може натирати.
Ще один дієвий метод: поміряти довжину устілок своїх улюблених кросівок та брати кросівки із аналогічною довжиною устілки.
Якщо взуття все ж таки замале
Існує провірений та доступний спосіб як швидко розносити взуття. Для цього вам потрібні 1-2 поліетиленові пакети, вода та холодильник. Вставляємо пакет (краще 2 для надійності) в середину кросівка, розрівнюємо щоб зайшов аж до самого носка. Далі заливаємо його водою до верху і ставимо в морозильну камеру. Вода перетворюючись на лід буде розширятись у всіх напрямках і плавно розтягне взуття, при цьому не пошкодивши шкіру. Через 7-8 годин витягніть взуття з холодильника, дайте йому трохи відтанути, витягніть лід та приміряйте кросівки. Якщо за один раз взуття розтягнулось недостатньо, процедуру можна повторити ще декілька разів до досягнення необхідного ефекту. Таким чином взуття можна розтягнути на пів- або і цілий розмір!
В жодному разі не радимо вам заливати взуття кипятком та змащувати його спиртом чи гліцерином - це сприяє вимиванню зі шкіри дубильних речовин, в наслідок чого вона втрачає міціність та еластичність.
У різних марок взуття розміри можуть не співпадати. Наші менеджери допоможуть Вам скорегувати вибір розміру в замовленні з урахуванням особливостей колодки і розміру вашої ноги.
До вибору взуття