2 відгуків

Baterson

+380 показати номер
  • Baterson
  • Статті
  • Як зберігати літній одяг та взуття взимку

Як зберігати літній одяг та взуття взимку

Як зберігати літній одяг та взуття взимку
Як зберігати літні речі
Як зберігати літні речі – питання цікаве, адже навіть у маленьких квартирах треба знайти та організувати місце, де зберігати та речі буде найкраще. Ці зовсім прості поради зможуть ваш улюблений літній одяг зберегти в ідеальному стані.
Інструкція по зберіганню літнього одягу взимку
Одяг повинен зберігатися тільки акуратно складеним стопками або в чохлах, коробках на полицях, в окремих випадках висіти, але:
Всі речі слід обов’язково випрати перед тривалим зберіганням. Навіть на перший погляд абсолютно чисті предмети одягу треба піддати чистці. Така перестраховка в майбутньому позбавить вас від плям, які за зиму в’їлися б назавжди.
Одяг, який вирушає на тривале зберігання, не повинен бути з запахом прального порошку. Тому після пральної машини досушувати одяг слід тільки на відкритому повітрі, щоб він добре провітрився.
Проведіть невеликий ремонт одягу: знайдіть і пришийте відсутні гудзики, заштопайте дірочки.
Обов’язково треба перевірити всі кишені: вони повинні бути без всяких сторонніх предметів. Навіть найдрібніше сміття зможе нашкодити вашим речам.
Шафу для одягу, в якій зберігатимуться літні речі, треба періодично провітрювати. Така процедура особливо потрібна, якщо речі будуть залишатися на плічках. Складати речі в шафі потрібно лише так, щоб вони дихали. Тільки нещільне прилягання один до одного на полицях або вішалках зможе позбавити одяг від можливого затхлого запаху. Правильне зберігання одягу можливе, якщо всі речі будуть розсортовані за видами тканин. Щоб домогтися найкращого сортування, треба їх зберігати окремо.
Якщо одягу багато, то бажано скласти список, де буде докладний опис місць зберігання кожного предмету окремо. Така система зберігання одягу має на увазі, що кожну коробку, пакет або чохли для зберігання одягу слід підписати для полегшення пошуку.
Зберігання літніх речей за видами тканин
Трикотажні речі: треба зберігати на полицях у складеному вигляді. Важкі речі кладуться вниз, наверх складаються більш легкі. Якщо залишити їх висіти, то вони втратять форму. Набагато краще буде, якщо кожна трикотажна річ буде зберігатися в окремому поліетиленовому пакеті. Це вбереже її від пилу.
Легкі тканини: їх зберігання повинно бути максимально правильним. Можна купити пакети для зберігання одягу та скласти туди всі шовкові, шифонові та інші предмети одягу. Зберігання на полицях у полотняних мішках темного кольору збереже яскравість таких речей. Якщо одяг досить довгий, то можна його перекинути через вішалку.
Щільні тканини: джинсовий одяг повинен зберігатися на полицях, де буде достатньо місця для того, щоб він провітрювався і навіть можна було проводити вологе прибирання. Костюми вішаємо на плічки, застібнувши на всі гудзики. Бажано, щоб усі піджаки та костюми були в спеціальних чохлах для одягу.
Як зберігати літнє взуття взимку
Літнє взуття також повинно зберігатися взимку відповідним чином, найкраще в рідних коробках або в полотняних мішечках чи в спеціальних чохлах для цього. У супермаркетах навіть можна купити дуже зручні чохли для взуття. Для кожної пари треба мати в ідеалі окрему коробку, а для білого взуття – це обов’язкова умова.
Все взуття повинно бути відремонтовано, вимито та висушено.
Шкіряне взуття слід обробити кремом для взуття або вазеліном.
Туфлі, зшиті з нубуку, обов’язково почистити і обробити спеціальним засобом.
Щоб взуття не втратило форму під час зберігання, то його потрібно набити папером.
Всі рекомендації по правильному зберіганню літніх речей здаються дуже простими, але вони допоможуть зберегти ваші улюблені речі щонайкраще. З настанням літа ваш одяг буде готовий до одягання без всяких попередніх маніпуляцій.